• Išparduota
19,00 €

Švelnus ir atpalaiduojantis švaros aromatas, kuris atgaivina tiek kūną, tiek mintis. Jis taps kiekvienos dienos pradžia. Jūs galite akimirkai sustoti ir giliai įkvėpti, mėgautis. Aromatinga greifrutų, mandarinų ir citrinų puokštė tonizuoja, malšina stresą bei nuovargį. Tai aromatas, kuris praskaidrina blogą nuotaiką, suteikia žvalumo ir energijos.

viršutinės natos – greipfrutai, apelsinai, mandarinai

vidurinės natos – greipfrutai, mėtos, citrinos

žemutinės natos – mediena, greipfrutai, muskusas. 

NICOLOSI CREATIONS Namų kvapų difuziorius, 100 ml. „Terres et Senteurs de Mediterranee“ kūrėjai,  įsivaizduodami natūralias ir gyvai kvepiančias kompozicijas, parfumerijos kūrimo patirtį apjungė su geriausiomis Provanso tradicijomis. Šiame buteliuke - Viduržemio jūros kvapai jūsų namams ir jūsų komfortui. Ar esate pasiruošę atradimo džiaugsmui ir laikui nepavaldžiai kelionei?

Patarimai naudojimui: į buteliuko vidų įdėkite ratano medžio lazdeles, jos gražiai atskleis kvapą ir aromatizuos jūsų patalpas. Kvapo intensyvumas yra proporcingas naudojamų lazdelių skaičiui. Norėdami suintensyvinti sklaidą, mirkykite visas 8 lazdeles, jei kvapas kvepia stipriai, dalį jų išimkite. Kvapams išgaravus, naudokite originalius „Terres et Senteurs de Mediterranee“ papildymus. Šioje dėžutėje yra: 100 ml namų kvapų buteliukas ir 8 ratano lazdelės. Difuzijos trukmė: ~ 3 mėnesiai .

Sudėtyje: augalinės kilmės denatūruotas alkoholis, vanduo, parfumerinės medžiagos.

Įspėjimai: degus dėl sudėtyje esančio alkoholio. Laikyti atokiai nuo ugnies ir karščio. Ratano lazdeles laikyti vertikaliai buteliuke. Negerti. Saugoti nuo vaikų. 

Atsiliepimai

Vertinimas 

2023-03-28

Atsakymas

Orinta ,šio aromato turime ir 400ml.
https://burkalifa.eu/kvapai/360-namu-kvapu-difuziorius-grapefrut-400-ml.html

Vertinimas 

2023-03-28

Labai patinka

Labai naturalus aromatas, man patiko , gaila nera didesnio kiekio

Parašykite savo atsiliepimą

Namų kvapų difuziorius GRAPEFRUT, 100 ml.

Parašykite savo atsiliepimą

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: