• Talpa
    750ml
  • Kam
    dumblų, pelėsio, grybelio, kerpių naikinimui/valymui
  • Šalis
    Italija
17,90 €

Atėjus gražiąjam metų laikui, kone dažnas atvejis nuo drėgmės atsiradęs pelėsis, kuris ne tik neestetiškai atrodo, bet ir kenkia mūsų sveikatai. 

Higieninis valiklis MUFFYCID efektyviai valo tvoras ,sienas, grindis, WC, dušus, baseinus, fontanus, išorines sienas, bei plyteles nuo dumblų, pelėsio, grybelio, kerpių, kartu atnaujindamas paviršius.

MUFFYCID 500ml yra profesionali priemonė, kuri puikiai susidoroja su:

✅Pelėsiu

✅Dumbliais 

✅Kerpėm

✅Samanom

Priemonė ne tik naikina, bet kartu atnaujina paviršių. Su šiuo valikliu galima valyti: tvoras, sienas, grindinius, plyteles,baseinus, dušus, šiltnamius, langų apdailas.

Naudojimas : Dozavimas : 500 ml / 4 L vandens. Visada rekomenduojame patikrinti suderinamumą paviršiaus ir valymo priemonės.

VALANT PELĖSĮ : nevalius užpurkškite MUFFYCID tirpalą ant užkrėsto paviršiaus ir palaukite kelias minutes. Prireikus pakartotinai užpurkškite tik po 15 min

VALANT KERPES IR DUMBLIUS : esant dideliam užterštumui, patariame paviršių nuskusti ar nuvalyti  šepetėliu, o tik po to užpurkšti MUFFYCID ant paviršiaus ir palaukti kelias minutes. Prireikus pakartotinai užpurškti tik po 15 min.

Tūris : 750 ml

Atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą

MUFFYCID - Kova su pelėsiu

Parašykite savo atsiliepimą

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: