19,99 €

LAS 3 BRUJAS LIMPIACRISTALES Specialus purškiamas valiklis skirtas stikliniams, blizgiems paviršiams, tokiems kaip veidrodžiai, langai, stikliniai fasadai, stoglangiai, virtinos. Efektyviai pašalina nešvarumus, nebraižo valomo paviršiaus  ir palieka malonų kvapą. Sudėtyje yra iki 5% kvepalų ir antistatikas, kuris neleidžia greitai nusėsti dulkėms.

Naudojimas: Užpurkšti tiesiogiai ant nešvaraus paviršiaus ir nuvalyti popieriniu rankšluosčiu ar švelnia šluoste. Tūris : 750 ml

TOP SILK ŠLUOSTĖ Slidaus pluošto, šilkinio pavidalo  ir dvigubo dydžio nei įprasta,  šluostė valo ir nublizgina  stiklinius paviršius (langus, veidrodžius,  taures bei indus). Tinka naudoti visuomeninės paskirties patalpose ir namų ūkiuose. Išskirtinės savybės tai, kad stikliniams paviršiams šluostė suteikia blizgesio, nepalieka vandens ruožų bei pūkų.

Sudėtis: 70 proc. poliesteris, 30 proc. poliamidas Dydis: 50 x 70 cm Spalva: pilka

LAS 3 BRUJAS MADERA koncentruotas valiklis medžio dirbiniams 1L. Išskirtinė Las 3 Brujas švarios medienos formulė yra specialiai sukurta nepriekaištingam lakuotų medinių paviršių valymui ir ilgaamžiam naudojimui. Taip pat idealiai tinka plaunamų sienų bei visų rūšių plastmasių valymui ir plovimui. Sudėtyje yra antistatiko.

 Dozavimas: vieną produkto kamštelį (30 ml) atskieskite 5 litrais vandens. Priklausomai nuo nešvarumų, koncentraciją galima sumažinti. Naudojimas: paruoštu tirpalu sudrėkinkite šluostę arba kempinę ir valykite paviršius. Galite trinti. Perplauti švariu vandeniu nereikia. Palikite išdžiūti.

 

Atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą

RAGANŲ TRIO 3 už 2 kainą

Parašykite savo atsiliepimą

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: