2 už 1 kainą ! Koncentruoti grindų valikliai Madera & Marmol

  • Prekės ženklas
  • Talpa
    2x po 1L
  • Šalis
    Ispanija
20,00 €

Las 3 Brujas MADERA koncentruotas valiklis medžio dirbiniams 1L.

Išskirtinė Las 3 Brujas švarios medienos formulė yra specialiai sukurta nepriekaištingam lakuotų medinių paviršių valymui ir ilgaamžiam naudojimui. Taip pat idealiai tinka plaunamų sienų bei visų rūšių plastmasių valymui ir plovimui.

Dozavimas: vieną produkto kamštelį (30 ml) atskieskite 5 litrais vandens. Priklausomai nuo nešvarumų, koncentraciją galima sumažinti.

Naudojimas: paruoštu tirpalu sudrėkinkite šluostę arba kempinę ir valykite paviršius. Galite trinti. Perplauti švariu vandeniu nereikia. Palikite išdžiūti.

Įspėjimas: ATSARGIAI! Patekus į akis, dirgina, todėl keletą minučių plaukite vandeniu, jei reikia, pašalinkite kontaktinis lęšius, dirginimui nepraėjus kreipkitės į gydytoją. Jei turite galimybę – gydytojui pateikite ir pakuotę arba etiketę. Rekomenduojama dėvėti apsauginius akinius. Po priemonės naudojimo kruopščiai nusiplaukite rankas. Produkto sudėtyje yra Hidroximetil-pentilciclohex-enocarbaldehido. Gali sukelti alerginę reakciją. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenurykite.

--------------------------------------------

Las 3 Brujas Brillo Natural Marmol koncentruotas valiklis marmurui, granitui, keramikos dirbiniams 1L.

Išskirtinė Las 3 Brujas koncentruota valymo priemonė yra specialiai sukurta nepriekaištingam marmuro, granito, keramikos, laminato, parketo ir kitų tipų grindų plovimui.

Po valymo paviršiai natūraliai blizga, nereikia pakartotinai perplauti, greitai džiūsta. 

Dozavimas: du produkto kamštelius (60 ml) atskieskite 5 litrais vandens. Priklausomai nuo nešvarumų, koncentraciją galima ir sumažinti.

Naudojimas: paruoštu tirpalu sudrėkinkite šluostę arba kempinę ir valykite paviršius. Galite trinti. Neutralus pH -perplauti švariu vandeniu nereikia. Palikite išdžiūti.

ATSARGIAI:  Prieš naudojimą perskaityti etiketę.

Degus. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, atviros liepsnos ar kitų degimo šaltinių. Nerūkyti. Sukelia akių dirginimą. PATEKUS Į AKIS: atsargiai plauti vandeniu. Išsiimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti.  Gali sukelti mieguistumą arba galvos svaigimą. Jei reikalinga gydytojo pagalba, su savimi turėti pakuotę arba etiketę. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Po naudojimo kruopščiai nuplauti rankas. Mūvėti apsaugines pirštines/ naudoto apsaugos priemones. Talpos turinį sunaikinti laikantis galiojančios teisės aktų dėl atliekų tvarkymo.

Atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą

2 už 1 kainą ! Koncentruoti grindų valikliai Madera & Marmol

Parašykite savo atsiliepimą

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: