• -30%
  • -30%
19,00 €
13,30 € - 30%

Dvelkiantis pavasariu ir ypač švelnios tekstūros kūno pienelis skirtas naudoti kiekviena diena. Pagrindinė sudedamoji dalis yra natūralios alijošių sultys, todėl jis turi raminančių odą savybių, greitai susigeria ir nepalieka lipšnumo, riebumo jausmo. Sudėtyje nėra parafino ir mineralinių aliejų, todėl yra tinkamas naudoti į alergijas linkusiai odai. Palieka malonu gaivos ir šviežumo pojūtį, ir švelnų magnolijų aromatą.

Oda būna nuraminta, tonizuota ir atstatytas drėgmės balansas. Taip pat sudėtyje yra hialurono rūgšties, todėl naudojant pienelį oda tampa stangresnė, lygesnė. Taukmedžio sviestas ir augalinis glicerinas saugo odą nuo žalingo aplinkos poveikio, bei minkština.

Recenzje

Napisz swoją recenzję

Armores natura kūno pienelis

Dvelkiantis pavasariu ir ypač švelnios tekstūros kūno pienelis skirtas naudoti kiekviena diena. Pgrindinė sudedamoji dalis yra natūralios alijošių sultys, todėl jis turi raminančių odą savybių, greitai susigeria ir nepalieka lipšnumo, riebumo jausmo. Sudėtyje nėra parafino ir mineralinių aliejų, todėl yra tinkamas naudoti į alergijas linkusiai odai. Palieka malonu gaivos ir šviežumo pojūtį, ir švelnų magnolojų aromatą.

Napisz swoją recenzję

16 inne produkty należące do tej samej kategorii: