• -50%
 • -50%
 • Нет в наличии
 • Бренд
 • Емкость
  100ml.
 • Страна
  Франция
 • Кому
  Для нее
75,00 €
37,50 € - 50%
 • Iki akcijos pabaigos liko:  
 • Moteris, pasikvepinusi Extreme Amber kvepalais  žengia spinduliuodama pasitikėjimu savimi, jos laikysena tobula. Ilga suknelė, nepadoriai gilus skeltukas, pro kurį matyti jos dailios kojos ir tobulai derantys aukštakulniai. Ryškiai raudonos lūpos, it prinokusios vyšnios ir išdidus tamsių akių žvilgsnis. Nuo jos tiesiog neįmanoma atitraukti akių, JI mūza, kurią norisi sekti ir saugoti savo atmintyje amžinai. Nuo jos sklindantis paslaptingas aromatas nejučiomis paliečia kiekvieną gerbėją: prabangus gintaras, solidus muskuso atspalvis ir kvapnioji bergamotė, kuriuos tobulai papildo jausmingas pačiulis ir didingos tonka pupelės. Tobula kompozicija, šedevras, pakerėjęs milijonus širdžių. Prabangus, didingas, sodrus ir hipnotizuojantis. Su kiekvienu įkvėpimu jo norisi įkvėpti vis daugiau. Extreme Amber aromatas  puikiai tiks vakarui, ypatingai progai, prestižiniam renginiui ar pasimatymui. Neįtikėtinai gilus, laikui nepavaldus aromatas apgaubia intriga ir žavesiu. 

  Viršutinės natos: bergamotė ir karamelė

  Vidurinės natos: pačiuliai, rožė ir pakalnutės

  Bazinės natos: Tonka pupelės, vanilė, gintaras ir muskusas

  Reviews

  Grade 

  2024-01-11

  Amber

  Parduotuvėje išuoščiau apie 15 kvapų.Pauosčiau ir situos,konsultantui sakydama,kad gintaro kvapas man nepatinka,nors nemažai kvepalų uosčiau.Iš visų tą dieną išbandytų kvapų labiaisiai patiko 2,išaiškėjo,kad vienas iš jų buvo Amber.Pakvepino riešus,visą kelią kol vaziavau namo-uosčiau riešus?,supratau,kad Amber man tikrai nepatinka.Grįžus namo vėl uosčiau kaip atsiskleidžia kvapas ir tą pačią dieną Amber užsisakiau per e.parduotuvę?Kvapas vyliojantis,kerintis,šiltas,paslaptingas,puikiai laikosi! Kvepalų pateko ant rūbų,tai net po savaitės jie vis dar užsiuodžia! Rekomenduoju toms,kurios mėgsta saldžius,šiltus ,šleifinius kvapus
  P.S.malonus vaikinas,kuris mielai pademonstravo kvapus?

  • 1 out of 1 people found this review useful.
  Grade 

  2023-06-24

  Puikūs

  Man labai patiko! Išskirtiniai, įdomus kvapas, iš pradžių stiprus, bet vėliau lieka smilkalus primenantis dvelksmas... Šie mano antri mylimiausi po Countess! ?

  Grade 

  2023-03-16

  Nuostabu

  Tai yra patys geriausi kvepalai, kuriuos kada nors gyvenime esu turėjusi!

  Grade 

  2022-12-20

  Vertinimas

  Nuostabus kvapas, labai patiko!✨

  Grade 

  2022-08-24

  Aprasymas skanus , bet kvepalai dar skanesni

  Aciu uz dovaneles ir uz nuosirdu patarima

  Write your review

  EXTREME AMBER

  Write your review

  В этой категории 16 товаров: