• -€10.00
 • Brand
 • Capacity
  100ml
 • Country
  France
 • For who
  For women
€75.00
€65.00 - €10.00
 • Iki akcijos pabaigos liko:  
 • This fragrance is reserved for the discerning connoisseur - adults only. It functions as an aphrodisiac, leaving an indelible, dangerously rich, and passionately captivating aroma that weaves a seductive, enduring, and incredibly addictive trail. Initially sharp upon contact with the skin, its spiciness evolves into a warm and enveloping sweetness over time.

  This bold and intense fragrance boasts a true oriental character: sensuous and mysterious. Its intriguing fruity notes, accentuated by wood, amber, and vanilla, demand attention. The hypnotic blend of amber, musk, vetiver, and patchouli captivates the imagination. Incredibly gourmand, glorious, seductive, modern, and contemporary - a scent that leaves no one indifferent, fostering a love that lasts forever.

  Top notes: Patchouli, Bergamot

  Middle notes: Fruit, Wood, Amber, Vetiver

  Base notes: Amber, White Musk, Vanilla.

  Reviews

  Grade 

  02/26/2024

  Tvirtas ir prabangus

  Labai nustebino aromato intensyvumas, drabuziai kvepia 2-3 dienas.
  Pats aromatas labai prabangus ir nestandartinis,kiek saldokas bet tuo paciu ir aštrokas šiek tiek . Kadangi draugės iš karto pajuto mano naujus kvepalus ir sulaukiau pagirimų ,drąsiai galiu teigti kad tai labai geri kvepalai ir labai geras pardavejas,nes maloniai bendravo,patarė ir dar atsiuntė dovanele , tad džiaugiuosi jus atradusi ir ne neabejoju kad tikrai dar apsilankysiu jūsų parduotuvėje ne kartą.
  Knieti išbandyti ir kosmetiką :-)

  Grade 

  02/05/2024

  Sospiro

  Geras , net labai geras aromatas uz labai draugiska kaina
  Man jis labai panasus i SOSPIRO ERBA PURE

  Grade 

  01/24/2024

  Tobulas

  Rinkausi pagal aprašymą kitus kvepalus, atvykau į vietą ir.. patarta pasirinkau šiuos. Iš pradžių lyg saldokai aštrokas, bet vos po keliolikos minučių - tobulas: prabangus, paslaptingas ir ilgai išliekantis kvapas! Ačiū už profesionalų aptarnavimą ir dovanėlę. Rekomenduoju visiems, kas ieško išskirtinumo.

  Grade 

  01/12/2024

  Nuostabus aromatas

  Puikus kvepalai,gerai laikosi, labai panasus i sospiro erba pura

  Grade 

  01/10/2024

  Eglė

  Kvapas superinis! Saldžiai gaivus?

  Grade 

  10/14/2023

  Super kvapas

  Rinkausi kvapą pagal aprašymą ir pataikiau visu šimtu procentų. Gaivus, užburiantis... Ačiū

  Grade 

  10/09/2023

  PUIKUMĖLIS

  Kvepalai labai patiko.Pristatymas greitas,įpakavimas tobulas,kaina nesikandžioja.
  Ačiū

  Grade 

  09/13/2023

  Patiko

  Visų pirma labai kokybiškai siunta įpakuota buvo. Dežutė tobula.. o toliqu tik geriau... nuo kelių lašiukų po dušo kvapas išlieka. Gurmaniškas, kitoks. Sėkmingiausias metų pirkinis iš įmones Burkalifa. Turėjau seniau Jack Hope irgi labai patiko, turėjau ir Countess. Bet čia yra tiesiog virš visko. Ačiū, kad esate

  Grade 

  07/12/2023

  AČIŪ, GAVAU

  KVEPALAI NUOSTABŪS, BŪTENT TAI, KO IR TIKĖJAUSI, JIE TURI PANAŠUMO Į XERJOFF ERBA PURA KVEPALUS. LAIKOSI GERAI, GRAŽUS, PRABANGUS ĮPAKAVIMAS! TARIU JUMS DIDELĮ AČIŪ UŽ GREITĄ PRISTATYMĄ IR DOVANĄ! SUGRĮŠIU BŪTINAI!

  Write your review

  ORIENTAL PALACE EDP 100ml.

  Write your review

  16 other products in the same category: