• Išpardavimas!
  • Talpa
    50ml.
  • Kam
    Moterims
  • Šalis
    Prancūzija
75,00 €

99,9% NATŪRALU. VEGANIŠKA FORMULĖ.

Švelnus, šiltas, lengvai salstelėjęs vaisių ir gėlių aromatas nuo pat pirmos akimirkos panardina mus į labai vasarišką atmosferą. Atogrąžų rojaus paplūdimys, trykštantys saulės spinduliai  ir ore sklandantis sultingų, prinokusių egzotinių vaisių aromatas kelią absoliučią priklausomybę. Šiame saulėtame aromate jaučiasi šilto smėlio ir gaivinančio vandenyno purslų natos, kurios akimirksniu nukelia į rojaus salą. Be galo jausmingas, švytintis ir itin moteriškas kvapas, dėl kurio norisi susikrauti lagaminus ir išvykti atostogauti prie balto smėlio paplūdimio už tūkstančių kilometrų... 

Viršutinės natos: apelsinų žievė, ylang ylang, vandens nata

Vidurinės natos: abrikosas, prieskoniai, Taičio gardenija

Pagrindinės natos: balta mediena, vanilė, šiltas smėlis

99,9% NATŪRALŪS IR APLINKĄ TAUSOJANTYS KVEPALAI

Virevolte yra prekės ženklas, įkurtas Julie DESOOMER, kuriantis veganiškus kvepalus, pagamintus Prancūzijoje, netoli Graso  ir 99,9% natūralius, iš kurių 77 % gaunami iš ekologinio ūkininkavimo ir sertifikuotų Ecocert Cosmo Natural! Sudėtyje nėra dažiklių ar prieštaringų medžiagų (ftalatų, parabenų, UV filtrų, fiksuojamųjų medžiagų, endokrininę sistemą ardančių medžiagų ir kt.) yra lengvai biologiškai skaidūs.

VEGANIŠKA FORMULĖ 

Visų mūsų natūralių kvepalų formulės yra veganiškos. Neatliekame jokių bandymų su gyvūnais. Kurdami savo kvepalus nenaudojame jokių iš gyvūnų gautų žaliavų.  Mums labai svarbu plėtoti savo prekės ženklą pagarbiai gyvūnams.

TA PATI KAINA, KAIP PRANCŪZIJOJE!*

Atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą

VIREVOLTE "OREE DOREE" EDP 50ml.

Parašykite savo atsiliepimą

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: