Pagrindinė įmonės veikla internetinė prekyba, bei didmeninė ir mažmeninė prekyba kosmetika, parfumerija, namų kvapais bei švaros prekėmis. 

Mūsų vizija yra teikti aukštos kokybės produktus už prieinamą kainą. Atstovaujame Edom, Syrio, B-lift, B-derm, Armores Natura, Prestige Parfums, Herbal, Roxanne, Nicolossi Creations, Zenith Parfums prekinius ženklus. 

Parduotuvės adresas: S.Stanevičiaus 42, Vilnius

Dirbame darbo dienomis nuo 9val. iki 18val.

PRESTIGE PARFUMS 

Išskritinė prancūziška parfumerija bei aukštoji nišinė parfumerija vyrams ir moterims. Kvepalų gamyboje ši kompanija naudoja Graso regione auginamų rožių ir gėlių ekstraktus. Grasas nuo XVIII a. laikomas kvepalų sostine, tiekiančia žaliavas visiems geriausiems kvepalų gamintojams.

"Prestige Parfums" tai kompanija puoselėjanti  Prancūzijos tradicijas nuo 1978 metų, veikianti pasauliniu mastu, per penkis pasaulio žemynus. Tai yra pirmaujanti kompanija, kurie siūlo savo patirtį, kūrybiškumą, profesionalumą. "Prestige parfums" visada sau kelią aukščiausius standartus, kad gautų maksimalų rezultatą. Kiekvieno kvapo ingridientai yra kruopščiai atrenkami ir jų kūryba prižiūrima iki pat galutinio rezultato, kad klientas pajaustų visų aromatų gamas. Gamintojai vis ieško naujoviškų, kūrybiškų kvapų idėjų, kurias generuoja žinoma dizainerių komanda. Nuo modernaus buteliuko dizaino iki išskirtinio aromato pagal kiekvieno kliento skonį.

ZENITH PARFUMS

Louis Varel yra prancūzų parfumerijos prekės ženklas, kurį sukūrė „Zenith Parfums Paris“, pirmaujanti prancūzų kompanija, gaminanti pasaulinius grožio prekių ženklus, kurie siekia kokybės ir tobulumo. Louis Varel kvepalai turi platų klasikos ir modernių kvepalų asortimentą su tikru tobulumo ir blizgesio paveldu. .Louis Varel įžvalga apie kvepalų pasaulį ir rinkos supratimas suteikia jam žinių, kaip vairuoti ir kurti pačias ikoniškiausias kolekcijas.

ROXANNE

Parfumerijos Roxanne prekinio ženklo istorija prasidėjo 2003 metais Turkijoje. Komanija subūrė geriausių ekspertų, specialistų komandą ir pasitelkę naujausias technologijas rinkai pasiūlė pirmas kvepalų kolekcijas.

Esencijos išsilaiko nuo 12 iki 24 valandų ant odos ir mažiausiai 24 valandas ant drabužių, priklausomai nuo kvepalų tipo ir kiekvieno žmogaus PH.

EDOM COSMETICS yra Frigor Ltd namų prekės ženklas (1943).

Veido, kūno ir plaukų priežiūros roduktai buvo sukurti ir suformuluoti su aistra ir rūpesčiu, po ilgų tyrimų, kuriose derinami unikalūs Negyvosios jūros mineralai su moksliškai patvirtintais  inovatyviausiais ingredientais. Be parabenų, be mineralinių aliejų, be lanolino, be formaldehido.

Visuose produktuose naudojami Negyvosios jūros mineralai, kad pagerintų odos ląstelių veiklą. Įmonė meistriškai įtraukia įvairius pažangius ingredientus į savo formules, kad visą laiką patenkintų odos poreikius. Antioksidantai ir senėjimą stabdantys ingredientai, tokie kaip: kolageno kompleksas, kapsuliuotas retinolis, hialurono rūgštis, vitaminai A, E, C, D, apsauga nuo taršos ir kt., išlaiko mūsų veido produktus aukščiausios kokybės kosmetikos gaminiuose.

Taip pat įmonė didžiuojasi galėdama prisidėti prie mūsų planetos išsaugojimo ateities kartoms, paversdama savo gamyklą aplinką tausojančia gamykla. 

Įmonė taip pat yra prieš bandymus su gyvūnais, todėl produktai ir jų sudedamosios dalys nėra bandomi su gyvūnais.

Visi produktai yra sertifikuoti kaip originalūs Negyvosios jūros produktai Izraelio gamintojų asociacijos.

SYRIO prekinis ženklas priklauso italų kompanijai Equilibra, kuri gamina veido ir kūno priežiūros produktus, apsaugines odos priežiūros nuo saulės ir plaukų stiprinamąsias priemones.

Kompanija įkurta 1989 metais, o 2008 metais pradėta kurti dermatologinės kosmetikos vaistinėms linija SYRIO. Šiandien apie 20proc. visos Italijos kosmetikos rinkos priklauso šiai kompanijai.

BLIFT AGE SUPREME  

Pasaulinė anti-senėjimo linija, siūlanti efektyvumą, technologijas ir rezultatus. Specialios veikliosios medžiagos suteikia sustiprintą senėjimą stabdantį poveikį. Peptidų tirpalas (Acetyl Octapeptide-3) , kurio dozė yra 5%, padeda sumažinti raukšles ir mimikos linijas su efektyviu liftingo efektu. Kiekvienas produktas yra praturtintas pasirinktu komponentų deriniu, kuris užbaigia jo efektyvumą. Visi produktai pagaminti Italijoje .

SYRIO B-lift Age Supreme kasdienės veido priežiūros dermatologinė linija ir SYRIO B_lift Active Body dermatologinė kūno puoselėjimo linija nuo 2016 metų spalio mėnesio jau ir Lietuvoje! 

ARMORES NATURA BIOMIMETIC AGELESS linija buvo sukurta siekiant pasiūlyti natūralų biomimetinį ir biorevitalizuojantį poveikį.

Pažangiausių tyrimų rezultatas – formulėse naudojamų augalinės kilmės ingredientų natūralumas sujungiamas su pažangiausia technologija, galinčia garantuoti ir išmatuoti saugumą bei rezultatus.

Biomimetinės tekstūros puikiai imituoja odos struktūrą, suteikdamos gaminiams komfortą, veiksmingumą ir toleravimą .

Biorevitalizuojantis kompleksas natūraliai atgaivina odą ir atkuria natūralų jos spindesį bei grožį .

Armores NATURA Biomimetic Ageless suteikia mums visiems galimybę pasirūpinti savo oda, kuri bus vienoda, spindinti , graži tokia, kokia ji yra.

NICOLOSSI CREATIONS – rankų darbo namų kvapai iš provanso. Provanso širdyje, Pietų Prancūzijoje, įsikūrusi mūsų laboratorija kuria kvapų asortimentą namams ir žmogui: kambario kvapus, purškalus, žvakes, smilkalus, tualetinį vandenį, eterinius aliejus ir kosmetikos gaminius iš levandų eterinio aliejaus.

Mūsų gaminiai gaminami rankomis, iš kokybiškų medžiagų, daugiausia iš mūsų regiono (ypač levandų ir levandų eterinių aliejų) arba Prancūzijos (augalinės kilmės alkoholis), kad būtų garantuota kokybiška apdaila ir gaminys. unikalus ir tikras.

2004 m. įkurta Philipo Nicolosi, o šiandien vadovaujama jo dukters Célia, mūsų įmonė remiasi meistriškumo vertybėmis. Visi mūsų gaminiai gavo „UNESCO Geopark of Haute-Provence“ ženklą.