• Išpardavimas!
  • Talpa
    50ml.
  • Šalis
    Prancūzija
  • Kam
    Moterims
75,00 €

99,9% NATŪRALU. VEGANIŠKA FORMULĖ.

Pikantiškas ir neįtikėtinai gurmaniškas aromatas su unikaliu charakteriu, kuris perkelia jį dėvinčią asmenybę į bekraštę dykumą, kurioje laikas sustoja.... Karštas smėlis ir deginanti naktis. Dykumų kopas apšviečia krentančių žvaigždžių šviesa. O priešingoje smėlėtų kalnų pusėje pamatome tekančios saulės ugnį. Ši nepakartojamo grožio naktis vilioja tolimųjų Rytų prieskoniais, nuspalvintais vetiverio, rožinių pipirų ir imbiero miražais, o kedras ir gintaras tiesiog užburia vaizduotę. Aromatas pasižymi tikru rytietišku charakteriu: jausmingas ir paslaptingas, garsus ir intensyvus, tuo pačiu labai gundantis.  Tai tikra palaima ir neįtikėtinos šilumos dvelksmas, skirtas neaprėpiamų horizontų mėgėjams.

Viršutinės natos:  rožiniai pipirai, bergamotė, apelsino žievelė

Vidurinės natos:  kedras, imbieras, gudobelė

Pagrindinės natos:  vetiverijos, gintaras, violetinė

99,9% NATŪRALŪS IR APLINKĄ TAUSOJANTYS KVEPALAI

Virevolte yra prekės ženklas, įkurtas Julie DESOOMER, kuriantis veganiškus kvepalus, pagamintus Prancūzijoje, netoli Graso  ir 99,9% natūralius, iš kurių 77 % gaunami iš ekologinio ūkininkavimo ir sertifikuotų Ecocert Cosmo Natural! Sudėtyje nėra dažiklių ar prieštaringų medžiagų (ftalatų, parabenų, UV filtrų, fiksuojamųjų medžiagų, endokrininę sistemą ardančių medžiagų ir kt.) yra lengvai biologiškai skaidūs.

VEGANIŠKA FORMULĖ 

Visų mūsų natūralių kvepalų formulės yra veganiškos. Neatliekame jokių bandymų su gyvūnais. Kurdami savo kvepalus nenaudojame jokių iš gyvūnų gautų žaliavų.  Mums labai svarbu plėtoti savo prekės ženklą pagarbiai gyvūnams.

Atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą

VIREVOLTE "VERT DESERT" EDP 50ml.

Parašykite savo atsiliepimą

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: