• −15%
 • −15%
49,00 €
41,65 € - 15%
 • Iki akcijos pabaigos liko:  

 • NICOLOSI CREATIONS Namų kvapų difuziorius, 400 ml. „Terres et Senteurs de Mediterranee“ kūrėjai,  įsivaizduodami natūralias ir gyvai kvepiančias kompozicijas, parfumerijos kūrimo patirtį apjungė su geriausiomis Provanso tradicijomis. Šiame buteliuke - Viduržemio jūros kvapai jūsų namams ir jūsų komfortui. Ar esate pasiruošę atradimo džiaugsmui ir laikui nepavaldžiai kelionei?

  SPICED ORANGE-CINNAMON aromato viršutinės natos – citrinos, apelsinai, vidurinės natos – apelsinai, mandarinai, cinamonas, žemutinės natos – gvazdikėliai, kasijos lapai.

  Patarimai naudojimui: į buteliuko vidų įdėkite ratano medžio lazdeles, jos gražiai atskleis kvapą ir aromatizuos jūsų patalpas. Kvapo intensyvumas yra proporcingas naudojamų lazdelių skaičiui. Norėdami suintensyvinti sklaidą, mirkykite visas 8 lazdeles, jei kvapas kvepia stipriai, dalį jų išimkite. Kvapams išgaravus, naudokite originalius „Terres et Senteurs de Mediterranee“ papildymus. Šioje pakuotėje yra: 400 ml namų kvapų buteliukas ir 8 ratano lazdelės. Difuzijos trukmė: ~ 6-8 mėnesiai .

  Sudėtyje: augalinės kilmės denatūruotas alkoholis, vanduo, parfumerinės medžiagos.

  Įspėjimai: degus dėl sudėtyje esančio alkoholio. Laikyti atokiai nuo ugnies ir karščio. Ratano lazdeles laikyti vertikaliai buteliuke. Negerti. Saugoti nuo vaikų. 

  Atsiliepimai

  Vertinimas 

  2020-11-10

  namuose Kaledine nuotaika

  labai sventinis aromatas, tinka ziemai, nes kvepia Kaledomis, is karto nuotaika kelia :) tik sniego ir eglutes iki pilnos laimes truksta :D

  Vertinimas 

  2020-10-31

  Wow

  Neapsakomas zodziais aromatas, labai grazus buteliukas, visi namai kvepia! Kvapas nuostabus!

  Vertinimas 

  2020-10-30

  Tobulas

  Na toks tobulas aromatas ,kad kai tik pasistateme svetaineje,is karto isivyravo kaledine nuotaika,gaila tik kad dar sniego nera :-D
  Didelis butelis,labai grazus,ir puikiai kvepia , aciu BURKLIFA myliu jus

  Parašykite savo atsiliepimą

  Namų kvapų difuziorius SPICED ORANGE-CINNAMON, 400 ml.

  Parašykite savo atsiliepimą

  13 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: