• Išpardavimas!
  • Talpa
    50ml.
  • Šalis
    Prancūzija
  • Kam
    Moterims
75,00 €

99,9% NATŪRALU. VEGANIŠKA FORMULĖ.

Itin moteriškas aromatas, dedikuotas rožės grožiui ir trapumui atskleisti. Švelnus, bet valdingas, minkštas, bet nežinantis kliūčių šis stebuklingas ir užburiantis gėlių kvapas švelniai šildo savo šiluma, atverdamas vartus į kitą pasaulį, kuriame karaliauja amžina vasara, o begalinėse plantacijose žydi nuostabaus grožio gėlės. Saulėtas citrusinių vaisių, frezijos ir švelnios medvilnės kvapas pripildo protą beribiu tikėjimu savimi ir savo jėgomis. Pagrindinės herojės rožės aromatas užkariauja savo grožiu neslėpdamas jam būdingos aistros, todėl jo savininkė tampa neįtikėtinai patraukli aplinkiniams žmonėms. Šie natūralios kilmės kvepalai prisitaiko prie ypatingos jūsų odos prigimties bei tampa unikaliu ir nepamirštamu aromatu.

Viršutinės natos: Medvilnė, citrina, žalia nata;

Vidurinės natos: Frezija, elemi, vandens nata;

Pagrindinės natos: Rožė, stiraksas, benzoinas

99,9% NATŪRALŪS IR APLINKĄ TAUSOJANTYS KVEPALAI

Virevolte yra prekės ženklas, įkurtas Julie DESOOMER, kuriantis veganiškus kvepalus, pagamintus Prancūzijoje, netoli Graso  ir 99,9% natūralius, iš kurių 77 % gaunami iš ekologinio ūkininkavimo ir sertifikuotų Ecocert Cosmo Natural! Sudėtyje nėra dažiklių ar prieštaringų medžiagų (ftalatų, parabenų, UV filtrų, fiksuojamųjų medžiagų, endokrininę sistemą ardančių medžiagų ir kt.) yra lengvai biologiškai skaidūs.

VEGANIŠKA FORMULĖ 

Visų mūsų natūralių kvepalų formulės yra veganiškos. Neatliekame jokių bandymų su gyvūnais. Kurdami savo kvepalus nenaudojame jokių iš gyvūnų gautų žaliavų.  Mums labai svarbu plėtoti savo prekės ženklą pagarbiai gyvūnams.

TA PATI KAINA, KAIP PRANCŪZIJOJE!*

Atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą

VIREVOLTE "ROSE METAMORPHOSE" EDP 50ml.

Parašykite savo atsiliepimą

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: