• Išpardavimas!
  • Talpa
    50ml.
  • Šalis
    Prancūzija
  • Kam
    Moterims
75,00 €

99,9% NATŪRALU. VEGANIŠKA FORMULĖ.

Laukinis, jaudinantis, seksualus ir provokuojantis aromatas skirtas tikroms šiuolaikinėms amazonėms, kurios žino ko nori ir yra nepriklausomos. Aromatas skleidžia rožinių pipirų ir tonka pupelių mistinę galią, o baltoji mediena suteikia kvapui laukinį skonį. Šis ugningas aromatas sužadina viduje laukinį žvėrį ir sukuria karingos moters paveikslą. Ji trykšta energija ir drąsa, yra stipri ir gali išreikšti save be kompromisų! Ją užuosti norisi dar ir dar... Lyg mėginant visą neaprėpiamos laisvės skonį sugerti į save.

Viršutinės natos: Rožiniai pipirai, kriaušės, balta gėlė;

Širdies natos: Apelsinų žiedai, kakava, balta mediena;

Foninės natos: Pačiulis, tonka pupelės, vanilė

99,9% NATŪRALŪS IR APLINKĄ TAUSOJANTYS KVEPALAI

Virevolte yra prekės ženklas, įkurtas Julie DESOOMER, kuriantis veganiškus kvepalus, pagamintus Prancūzijoje, netoli Graso  ir 99,9% natūralius, iš kurių 77 % gaunami iš ekologinio ūkininkavimo ir sertifikuotų Ecocert Cosmo Natural! Sudėtyje nėra dažiklių ar prieštaringų medžiagų (ftalatų, parabenų, UV filtrų, fiksuojamųjų medžiagų, endokrininę sistemą ardančių medžiagų ir kt.) yra lengvai biologiškai skaidūs.

VEGANIŠKA FORMULĖ 

Visų mūsų natūralių kvepalų formulės yra veganiškos. Neatliekame jokių bandymų su gyvūnais. Kurdami savo kvepalus nenaudojame jokių iš gyvūnų gautų žaliavų.  Mums labai svarbu plėtoti savo prekės ženklą pagarbiai gyvūnams.

Atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą

VIRIVOLTE "NOIR DELIT" EDP 50ml.

Parašykite savo atsiliepimą

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: