Pagrindinė įmonės veikla didmeninė ir mažmeninė prekyba kosmetika bei parfumerija.
Mes Jums galime pasiūlyti aukščiausius standartus atitinkancius GOLDI; ABSOLIUTE CARE; PRESTIGE PARFUMS; ROXANNE prekinių ženklų produktus.


GOLDI - Profesionali aukščiausios kokybės Negyvosios jūros kosmetika

Goldbergų šeima, sukaupusi itin didelę patirtį kosmetikos pramonėje, 2005 metais užpatentavo naują profesionalios linijos prekės ženklą Goldi. Šis prekės ženklas netruko išpopuliarėti pasaulinėje rinkoje. Nors Goldi kosmetika Lietuvoje yra tik 4 metai, bet jau spėjo nusipelnyti itin didelį klientų pripažinimą. Goldi kosmetikos pagrindą sudaro netgi 21 Negyvosios jūros mineralas, 12 iš jų nėra randama jokiame kitame pasaulio telkinyje. Goldi kosmetika unikali ne tik tuo, jog joje gausu natūralios kilmės ingridientų, bet ir savo sudėtyje neturi parabenų, kurie gali sukelti alerginių ar kitokių nepageidaujamų reakcijų. Nuo seniausių laikų iki šiol Negyvosios jūros mineralų paslaptys ir jų poveikis žmogui žavi mokslininkus. Istoriniai šaltiniai teigia, kad Negyvosios jūros druska ir purvu lepinosi Sabos karalienė ir gražuolė Kleopatra. Įvairių sričių gydytojai, biologai ir dermotologai gvildeno ir analizavo šios paslapties komponentus, kol galiausiai sudėjo juos taip, kad Jūs galėtumėte pajusti didžiausią efektą ir jo teikiamą naudą. Mėgaukitės! Mylėkite ir lepinkite save! Suteikite sau tai kas geriausia! Į Goldi odos priežiūros produktų liniją gamintojai sudėjo Jums geriausius komponentus, mokslą ir patirtį. Dabar lieka tik nuspresti kuriuos produktus išsirinksite Jūs!


ABSOLUTE CARE - Gydomosiomis savybėmis pasižyminti Negyvosios jūros produktų linija.

Ši kompanija yra pirmaujanti Izraelyje tiesioginio pardavimo ir profesinėje rinkoje. Jie parduoda kosmetika 1700 nepriklausomų grožio konsultantų ir profesionalių kosmetologų Izraelyje, bei 80 šalių per visus penkis pasaulio žemynus. Absolute care gamintojai  su  pasididžiavimu pristato unikalią produktų liniją remiantis Negyvosios jūros mineralais, visi produktai subalansuoti itin jautriai į alergines reakcijas linkusiai odai. Negyvosios jūros mineralai išgaunami net is 420 metrų žemiau jūros lygio, ši jūra yra viena didžiausiu gamtos stebuklų pasaulyje. Absolute care produktų linija pasižymi absoliučia priežiūra odai. Negyvosios jūros savybės perteiktos moksliniu pagrindu išgauna maksimalią naudą, tai aukščiausios kokybės standartas, skirtas suteikti jums pačius geriausius veido priežiūros ir kūno SPA produktus. Ši Negyvosios jūros linija pasižymi gydomosiomis savybėmis, sukurta rūpintis savo kūno, odos ir bendra gerovę, yra sustiprintas su natūralių gėlių aromatais, kad pajaustumėte visus SPA pojūčius namuose.


PRESTIGE PARFUMS - Išskritinė prancūziška parfumerija vyrams ir moterims

"Prestige Parfums" tai kompanija puoselėjanti  Prancūzijos tradicijas parfumerijos industrijoje jau 36 metus. Įsteigta Paryžiuje 1978 metais, veikianti pasauliniu mastu, per penkis pasaulio žemynus. Tai yra pirmaujanti kompanija, kurie siūlo savo patirtį, kūrybiškumą, profesionalumą taip užtikrindami savo sėkmę. Produktai specialiai sukurti ir skirti skirtingų tipų šalių rinkoms ir vartotojams. "Prestige parfums" visada sau kelią aukščiausius standartus, kad gautų maksimalų rezultatą. Kiekvieno kvapo ingridientai yra kruopščiai atrenkami ir jų kūryba prižiūrima iki pat galutinio rezultato, kad klientas pajaustų visų aromatų gamas. Gamintojai vis ieško naujoviškų, kūrybiškų kvapų idėjų, kurias generuoja žinoma dizainerių komanda. Nuo modernaus buteliuko dizaino iki išskirtinio aromato pagal kiekvieno kliento skonį.