• Talpa
    500 ml.
  • Kam
    Universalus
  • Šalis
    Italija
19,00 €

BIOACTIVE 2000 KVAPŲ ŠALINIMO VALIKLIS 500 ML - labai gerai pašalina nemalonius kvapus nuo audinių, kiliminės dangos, čiužinių, pagalvių ir panašių paviršių taip pat naikina cigarečių dūmų kvapą. Biologinės struktūros preparatai, ne taip kaip kiti cheminiai produktai, atlieka apsauginę funkciją nuo nemalonaus kvapo. Tirpina organines medžiagas, neišskirdamas dujų ir nemaloniai kvėpiančių puvėsių, skirtingai nei naudojant nespecifines bakterijų rūšis. Jis yra visiškai nekenksmingas žmogui ir aplinkai, ir yra 100% biologiškai suyrantis. 

Naudojimas : 1-2 papurškimai / 30m3 .

KIETIEMS PAVIRŠIAMS . VALYMUI. Apipurškite preparatu visą valomą paviršių, didžiausio bakterijų aktyvumo laiku ir palikite jas veikti visą naktį.

PORINGIEMS PAVIRŠIAMS. (betonui, medžiui, medvelnei ir kt.) valyti 7-10 dienų laikotarpyje, išpurškiat didžiausio bakterijų aktyvumo laiku  - vakare.

PROFILAKTIŠKAI : Naudokite preparatą bakterijų didžiausio aktyvumo laiku vieną savaitę, taikydami tą pačią procedūrą, kaip ir valymui. Tai garantuoja ilgalaikį bakterijų – enzimų komplekso egzistavimą, neleidžia susidaryti nemaloniems kvapams, nuosėdoms ir kt.   

NENAUDOTI BIOLOGINIO PRODUKTO KARTU SU CHEMINIAIS PRODUKTAIS. NAUDOKITE PRODUKTĄ DIENOS PABAIGOJE DIDŽIAUSIO BAKTERIJŲ AKTYVUMO LAIKU.

Tūris : 500 ml.

Atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą

KVAPŲ ŠALINIMO PRIEMONĖ BIOACTIV 2000 500 ML

Parašykite savo atsiliepimą

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: