• Talpa
    750 ml.
  • Šalis
    Ispanija
  • Kam
    UNIVERSALUS
12,00 €

  

PARGRAS valiklis nuriebalintojas  750ml.

Universalus valiklis skirtas orkaitėms, kepsninių kepimo grotelėms, viryklėms, audiniams,riebaluotiems paviršiams ir kitoms riebalinėms dėmėms šalinti.

NAUDOJIMAS. Kietiems paviršiams, virtuvės reikmėms, kepsninėms, kepimo grotelėms purkšti tiesiai ant paviršiaus ir nuvalyti šluoste. Esant labai purvinam paviršiui reikia užpurkšti ir palikti 10-20 minučių prieš nuvalant šluoste.Audiniams valyti užpurkšti tiesiai ant tepalinės, riebalinės dėmės ir išplauti vandenyje arba skalbimo mašinoje. Galima naudoti ir skalbimo mašinoje labai dėmėtiems, riebaluotiems, tepaluotiems rūbams, įpilti 50ml į skalbimo mašinos skalbimo stalčių ir plauti įprasta plovimo programa.

PERSPĖJIMAI. Spalvotiems audiniams, visada prieš tai pabandykite spalvos atsparumą prieš užpurškiant priemonę. Pirmiausia sudrėkinkite priemone nedidelį plotą nematomoje audinio vietoje palikite veikti 5 min ir nuplaukite. Jei spalva nenusiplauna galite saugiai naudoti.Taip pat išmėginkite spalvotiems paviršiams.

Atsiliepimai

Vertinimas 

2023-01-24

PARGRAS valiklis

Ačiū. Labai geras valiklis. Vertas dėmesio. Visiškai atitinka aprašymą. Tik gaila,kad vienas buteliukas praleido skystį. Nors buvo įsukta į burbulines plėveles, pusę dėžės buvo perdrėkusi. Kartu dar buvo ir dvi kvepalų dėžutės. Gerai,kad ir šios buvo suvyniotas į burbulines plėveles.

Vertinimas 

2022-05-31

Valiklis

Labai geras valiklis, ypač dėmėms rūbuose. Užsisakiau jau du kartus. Rekomenduoju tikrai

  • 1 iš 1 žmonių šis atsiliepimas yra naudingas.
Vertinimas 

2021-12-30

Pateisino lukescius

Nieko geresnio dar kol kas nesu bandziusi, rekomenduoju

Vertinimas 

2021-12-30

Pats geriausias

Man šis produktas pats geriausias
Nustebino kaip puikiai nuvalo isisenejusius riebalus nuo buitines technikos.

Vertinimas 

2021-09-14

geresnio dar neradau

esu labai patenkinta, efektyvesnes priemones dar neteko bandyti

Vertinimas 

2021-09-13

Nepakeiciama priemone

Naudoju jau daug metu ir rekomenduoju kitiems. Valau orkaite, sienas, stalvirsi, miktobangu krosnele, kaitlente, gartrauki, plaunu vyro darbo drabuzius, dirba servise, drabuziai buna tepaluoti, o po skalbimo nei demeles. Karta po savo kulinariniu "sedevru" jau norejau ismesti apynauja keptuve, bet prisiminiau apie sia priemone, uzpurskiau, palaikisu ir keptuve vel naujut naujutele. Dar pasitarnauja valant griliaus groteles ir iesmus. Rekomenduoju :)

Vertinimas 

2021-09-13

rekomenduoju

labai pasiteisino, rekomenduoju visiems. mano orkaite, gartraukis ir mikrobange kaip nauji :) supper veiksminga priemone

Vertinimas 

2021-09-13

rekomenduoju

labai pasiteisino, rekomenduoju visiems. mano orkaite, gartraukis ir mikrobange kaip nauji :) supper veiksminga priemone

Parašykite savo atsiliepimą

VALIKLIS NURIEBALINTOJAS PARGRAS

Parašykite savo atsiliepimą

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: