• −35%
 • −35%
19,00 €
12,35 € - 35%
 • Iki akcijos pabaigos liko:  
 • Saulėtas ir itin gaivus jūros aromatas, kuris kartu su bangomis neša į Viduržemio jūros salų krantus. Gaivus, tačiau labai galingas aromatas pagaus kaip vandenyno srovė ir neš pažinti gaivius citrinmedžių sodus. Saldžiai gaivus vandens gėlių ir snapučio kvapas suteiks jėgų antplūdį ir nukels Jus į išsvajotas atostogas prie balto smėlio paplūdimio...

  Viršutinės natos: apelsinas, vandens gėlės, persikas

  Vidurinės natos: rožė, snaputis;

  Žemutinės natos: muskusas, jūros nata.

  „Terres et Senteurs de Mediterranee“ kūrėjai,  įsivaizduodami natūralias ir gyvai kvepiančias kompozicijas, parfumerijos kūrimo patirtį apjungė su geriausiomis Provanso tradicijomis. Šiame buteliuke - Viduržemio jūros kvapai jūsų namams ir jūsų komfortui. Ar esate pasiruošę atradimo džiaugsmui ir laikui nepavaldžiai kelionei?

  Patarimai naudojimui: į buteliuko vidų įdėkite ratano medžio lazdeles, jos gražiai atskleis kvapą ir aromatizuos jūsų patalpas. Kvapo intensyvumas yra proporcingas naudojamų lazdelių skaičiui. Norėdami suintensyvinti sklaidą, mirkykite visas 8 lazdeles, jei kvapas kvepia stipriai, dalį jų išimkite. Kvapams išgaravus, naudokite originalius „Terres et Senteurs de Mediterranee“ papildymus. Šioje dėžutėje yra: 100 ml namų kvapų buteliukas ir 8 ratano lazdelės. Difuzijos trukmė: ~ 3 mėnesiai .

  Sudėtis: augalinės kilmės denatūruotas alkoholis, vanduo, parfumerinės medžiagos.

  Įspėjimai: degus dėl sudėtyje esančio alkoholio. Laikyti atokiai nuo ugnies ir karščio. Ratano lazdeles laikyti vertikaliai buteliuke. Negerti. Saugoti nuo vaikų. 

  Atsiliepimai

  Vertinimas 

  2021-10-07

  tikra gaivos banga

  ryte gavau siunta su siuo kvapu, ispakavau, idejau lazdeles ir isskubejau i darba. grizus namo mane pasitiko malonus gaivos ir svaros kvapas, labai labai patinka.

  Parašykite savo atsiliepimą

  Namų kvapų difuziorius SEA SCENT, 100 ml.

  Parašykite savo atsiliepimą

  16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: