Namų kvapų "VERBENA" papildymas ir lazdelės 250 ml.

  • Išparduota
17,00 €

Verbena – švelnus ir atpalaiduojantis švaros aromatas spinduliuoja energija ir gaiva – tai aromatas, kuris atgaivina tiek kūną, tiek mintis. Energizuojantis, gaivus ir klientų pamiltas kvapas, kuris tampa kiekvienos dienos pradžia. Aromatas pabunda su pirmu rasos bučiniu. Jūs galite akimirkai sustoti ir giliai įkvėpti, mėgautis. Verbenų laukų platybės, subtilūs spygliuočių medienos raštai ir citrusai sukuria tyrius ir skaidrius aromatų sąskambius. Aromatinga mėtų puokšte tonizuoja, malšina stresą bei nuovargį. Tai aromatas, kuris praskaidriną blogą nuotaiką, suteikia žvalumo ir energijos.

Viršutinės natos –citralis, šviežios citrinos, verbena, 

Vidurinės natos – žalioji citrina,  verbena, 

Žemutinės natos – mėta ir spygliuočių mediena. 

„Terres et Senteurs de Mediterranee“ kūrėjai, įsivaizduodami natūralias ir gyvai kvepiančias kompozicijas, parfumerijos kūrimo patirtį apjungė su geriausiomis Provanso tradicijomis. Šiame buteliuke - Viduržemio jūros kvapai jūsų namams ir jūsų komfortui. Ar esate pasiruošę atradimo džiaugsmui ir laikui nepavaldžiai kelionei? 

Patarimai naudojimui: į buteliuko vidų įdėkite ratano medžio lazdeles, jos gražiai atskleis kvapą ir aromatizuos jūsų patalpas. Kvapo intensyvumas yra proporcingas naudojamų lazdelių skaičiui. Norėdami suintensyvinti sklaidą, mirkykite visas 8 lazdeles, jei kvapas kvepia stipriai, dalį jų išimkite. Kvapams išgaravus, naudokite originalius „Terres et Senteurs de Mediterranee“ papildymus.

Šioje dėžutėje yra: 250 ml namų kvapų buteliukas ir 8 ratano lazdelės. Difuzijos trukmė: ~ 4 mėnesiai.

Sudėtyje: augalinės kilmės denatūruotas alkoholis, vanduo, parfumerinės medžiagos.

Įspėjimai: degus dėl sudėtyje esančio alkoholio. Laikyti atokiai nuo ugnies ir karščio. 

Atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą

Namų kvapų "VERBENA" papildymas ir lazdelės 250 ml.

Parašykite savo atsiliepimą

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: