Namų kvapų "SEA SCENT" papildymas ir lazdelės 250 ml.

  • Išparduota
17,00 €

Sea Scent - labai saulėtas, sultingas ir itin gaivus jūros aromatas, kuris kartu su bangų muša neša į Viduržemio jūros salų krantus. Gaivus, tačiau labai galingas ir charakteringas aromatas pagaus kaip vandenyno srovė ir neš pažinti gaivius citrinmedžių sodus. Saldžiai gaivus vandens gėlių ir snapučio kvapas suteiks jėgų antplūdį ir apsups tobula kvapų darna. Aromatas ypač tinka šaltuoju metų laiku, kai taip trūksta saulės šviesos ir šilumos, jis tarsi nukelia į išsvajotas atostogas...

Viršutinės natos: apelsinas, vandens gėlės, persikas

Vidurinės natos: rožė, snaputis;

Žemutinės natos: muskusas, jūros nata.

„Terres et Senteurs de Mediterranee“ kūrėjai, įsivaizduodami natūralias ir gyvai kvepiančias kompozicijas, parfumerijos kūrimo patirtį apjungė su geriausiomis Provanso tradicijomis. Šiame buteliuke - Viduržemio jūros kvapai jūsų namams ir jūsų komfortui. Ar esate pasiruošę atradimo džiaugsmui ir laikui nepavaldžiai kelionei? 

Patarimai naudojimui: į buteliuko vidų įdėkite ratano medžio lazdeles, jos gražiai atskleis kvapą ir aromatizuos jūsų patalpas. Kvapo intensyvumas yra proporcingas naudojamų lazdelių skaičiui. Norėdami suintensyvinti sklaidą, mirkykite visas 8 lazdeles, jei kvapas kvepia stipriai, dalį jų išimkite. Kvapams išgaravus, naudokite originalius „Terres et Senteurs de Mediterranee“ papildymus.

Šioje dėžutėje yra: 250 ml namų kvapų buteliukas ir 8 ratano lazdelės. Difuzijos trukmė: ~ 4 mėnesiai.

Sudėtyje: augalinės kilmės denatūruotas alkoholis, vanduo, parfumerinės medžiagos.

Įspėjimai: degus dėl sudėtyje esančio alkoholio. Laikyti atokiai nuo ugnies ir karščio. 

Atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą

Namų kvapų "SEA SCENT" papildymas ir lazdelės 250 ml.

Parašykite savo atsiliepimą

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: