• Išparduota
19,00 €

NICOLOSI CREATIONS Namų kvapų difuziorius, 100 ml. „Terres et Senteurs de Mediterranee“ kūrėjai,  įsivaizduodami natūralias ir gyvai kvepiančias kompozicijas, parfumerijos kūrimo patirtį apjungė su geriausiomis Provanso tradicijomis. Šiame buteliuke - Viduržemio jūros kvapai jūsų namams ir jūsų komfortui. Ar esate pasiruošę atradimo džiaugsmui ir laikui nepavaldžiai kelionei?

GRAPEFRUIT aromato viršutinės natos – greipfrutai, apelsinai, mandarinai, vidurinės natos – greipfrutai, mėtos, citrinos,  žemutinės natos – mediena, greipfrutai, muskusas. 

Labai saulėtas, gaiviai citrusinis, nuotaiką keliantis namų aromatas, kuris gaivina ir grynina orą.  

Greifrutų, apelsinų, mėtos, medienos ir muskuso kompozicija suteiks Jūsų namams jaukumo ir ypatingos nuotaikos bei taps stilingu ir išskirtiniu aksesuaru interjere. 

Greifrutų eterinis aliejus ypač tinka šaltuoju metų laiku, kai taip trūksta saulės šviesos ir šilumos!

Patarimai naudojimui: į buteliuko vidų įdėkite ratano medžio lazdeles, jos gražiai atskleis kvapą ir aromatizuos jūsų patalpas. Kvapo intensyvumas yra proporcingas naudojamų lazdelių skaičiui. Norėdami suintensyvinti sklaidą, mirkykite visas 8 lazdeles, jei kvapas kvepia stipriai, dalį jų išimkite. Kvapams išgaravus, naudokite originalius „Terres et Senteurs de Mediterranee“ papildymus. Šioje dėžutėje yra: 100 ml namų kvapų buteliukas ir 8 ratano lazdelės. Difuzijos trukmė: ~ 2 mėnesiai .

Sudėtyje: augalinės kilmės denatūruotas alkoholis, vanduo, parfumerinės medžiagos.

Įspėjimai: degus dėl sudėtyje esančio alkoholio. Laikyti atokiai nuo ugnies ir karščio. Ratano lazdeles laikyti vertikaliai buteliuke. Negerti. Saugoti nuo vaikų. 

Reviews

Grade 

2023-03-28

Atsakymas

Orinta ,šio aromato turime ir 400ml.
https://burkalifa.eu/kvapai/360-namu-kvapu-difuziorius-grapefrut-400-ml.html

Grade 

2023-03-28

Labai patinka

Labai naturalus aromatas, man patiko , gaila nera didesnio kiekio

Write your review

Namų kvapų difuziorius GRAPEFRUT, 100 ml.

Write your review

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: