• Išparduota
19,00 €

Cotton Flower aromatas be galo prabangus, šiltas, švelnus ir žemiškas. Jis apgaubia patalpą jaukia romantika ir ramybe. Tiks namams, kuriuose turėtų dominuoti švelnumas ir elegancija.  Pripildys juos prabangos dvelksmu bei prisotins giliu, turtingu, rytietišku paslaptingumu ir išskirtinio skonio ekspresija. Lengvo ir subtilaus kvapo paslaptis slepiasi jaukių namų prisiminimuose, kuriuos pažinę bandome dar ir dar kartą juos įkvėpti ir patirti.

Viršutinės natos - kokosas ir medvilnė

Vidurinės natos – vanilė ir jazminai

Žemutinės natos – sandalas, muskusas, samanos.

„Terres et Senteurs de Mediterranee“ kūrėjai,  įsivaizduodami natūralias ir gyvai kvepiančias kompozicijas, parfumerijos kūrimo patirtį apjungė su geriausiomis Provanso tradicijomis. Šiame buteliuke - Viduržemio jūros kvapai jūsų namams ir jūsų komfortui. Ar esate pasiruošę atradimo džiaugsmui ir laikui nepavaldžiai kelionei?

Patarimai naudojimui: į buteliuko vidų įdėkite ratano medžio lazdeles, jos gražiai atskleis kvapą ir aromatizuos jūsų patalpas. Kvapo intensyvumas yra proporcingas naudojamų lazdelių skaičiui. Norėdami suintensyvinti sklaidą, mirkykite visas 8 lazdeles, jei kvapas kvepia stipriai, dalį jų išimkite. Kvapams išgaravus, naudokite originalius „Terres et Senteurs de Mediterranee“ papildymus. Šioje dėžutėje yra: 100 ml namų kvapų buteliukas ir 8 ratano lazdelės.

Difuzijos trukmė: ~ 3 mėnesiai .

Sudėtis: augalinės kilmės denatūruotas alkoholis, vanduo, parfumerinės medžiagos.

Įspėjimai: degus dėl sudėtyje esančio alkoholio. Laikyti atokiai nuo ugnies ir karščio. Ratano lazdeles laikyti vertikaliai buteliuke. Negerti. Saugoti nuo vaikų. 

Atsiliepimai

Vertinimas 

2021-09-14

tobulas namu kvapas

retas, isskirtinis, svelnus, prabangus kvapas. sveciai visada paklausia, kuo cia pas tave taip kvepia? :)

Vertinimas 

2020-11-10

pirkau tik is aprasymo

likau labai maloniai nustebinta, be galo geras aromatas, isskirtinis, prabangus, siltas ir kas smagiausia - neerzinantis :)

Parašykite savo atsiliepimą

Namų kvapų difuziorius COTON FLOWER 100ml.

Parašykite savo atsiliepimą

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: