• Prekės ženklas
  • Talpa
    5 Litrai
  • Šalis
    Ispanija
  • Kam
    Orkaitėms, barbeque kepimo grotelėms, viryklėms, audiniams,riebaluotiems paviršiams
39,00 €

PARGRAS valiklis nuriebalintojas 5 Litrai

Universalus valiklis skirtas orkaitėms, barbeque kepimo grotelėms, viryklėms, audiniams,riebaluotiems paviršiams ir kitoms riebalinėms dėmėms šalinti.

KAIP NAUDOTI. Kietiems paviršiams, virtuvės reikmėms, kepsninėms, kepimo grotelėms purkšti tiesiai ant paviršiaus ir nuvalyti šluoste. Esant labai purvinam paviršiui reikia užpurkšti ir palikti 10-20 minučių prieš nuvalant šluoste.Audiniams valyti užpurkšti tiesiai ant tepalinės, riebalinės dėmės ir išplauti vandenyje arba skalbimo mašinoje. Galima naudoti ir skalbimo mašinoje labai dėmėtiems, riebaluotiems, tepaluotiems rūbams, įpilti 50ml į skalbimo mašinos skalbimo stalčių ir plauti įprasta plovimo programa.

PERSPĖJIMAI. Spalvotiems audiniams, visada prieš tai pabandykite spalvos atsparumą prieš užpurškiant priemonę. Pirmiausia sudrėkinkite priemone nedidelį plotą nematomoje audinio vietoje palikite veikti 5 min ir nuplaukite. Jei spalva nenusiplauna galite saugiai naudoti. Taip pat išmėginkite spalvotiems paviršiams.

ATSARGIAI:  Prieš naudojimą perskaityti etiketę.

Mūvėti apsaugines pirštines/  naudoti apsaugos priemones. PATEKUS Į AKIS: atsargiai plauti vandeniu. Išsiimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. APSINUODIJIMO KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ tel. (8-5) 2362052, arba kreiptis į gydytoją. Jei reikalinga gydytojo konsultacija su savimi turėti produkto talpyklą arba jo etiketę. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Talpos turinį sunaikinti laikantis galiojančios teisės aktų dėl atliekų tvarkymo.

Atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą

PARGRAS VALIKLIS NURIEBALINTOJAS 5 ltr.

Parašykite savo atsiliepimą

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: