VIREVOLTE PAŽINIMO DĖŽUTĖ 4x2ml.

  • Išparduota
  • Talpa
    4x2ml.
  • Šalis
    Prancūzija
  • Kam
    Moterims
24,00 €

PAŽINIMO DĖŽUTĖ: 4 SKIRTINGI AROMATAI PO 2ml.

99,9% NATŪRALU. VEGANIŠKA FORMULĖ.

Trokštate išbandyti mūsų gaminius, bet nežinote, kurie kvapai jus patiks? Išmėginkite mūsų atradimų dėžutę ir užkariaukite tokią moterį, kokia esate...

Virevolte Eau de Parfums suteikia jums laisvę tyrinėti ir keisti kvapą pagal jūsų nuotaiką ir norus. Kartais nimfa, mūza, deivė ar amazonė...

2ml. „Rose Metamorphose“:

Itin moteriškas aromatas, dedikuotas rožės grožiui ir trapumui atskleisti. Švelnus, bet valdingas, minkštas, bet nežinantis kliūčių šis stebuklingas ir užburiantis gėlių kvapas švelniai šildo savo šiluma, atverdamas vartus į kitą pasaulį, kuriame karaliauja amžina vasara, o begalinėse plantacijose žydi nuostabaus grožio gėlės. Saulėtas citrusinių vaisių, frezijos ir švelnios medvilnės kvapas pripildo protą beribiu tikėjimu savimi ir savo jėgomis. Pagrindinės herojės rožės aromatas užkariauja savo grožiu neslėpdamas jam būdingos aistros, todėl jo savininkė tampa neįtikėtinai patraukli aplinkiniams žmonėms. Šie natūralios kilmės kvepalai prisitaiko prie ypatingos jūsų odos prigimties bei tampa unikaliu ir nepamirštamu aromatu.

Viršutinės natos: Medvilnė, citrina, žalia nata;

Vidurinės natos: Frezija, elemi, vandens nata;

Pagrindinės natos: Rožė, stiraksas, benzoinas

2ml. „Oree Doree“:

Švelnus, šiltas, lengvai salstelėjęs vaisių ir gėlių aromatas nuo pat pirmos akimirkos panardina mus į labai vasarišką atmosferą. Atogrąžų rojaus paplūdimys, trykštantys saulės spinduliai  ir ore sklandantis sultingų, prinokusių egzotinių vaisių aromatas kelią absoliučią priklausomybę. Šiame saulėtame aromate jaučiasi šilto smėlio ir gaivinančio vandenyno purslų natos, kurios akimirksniu nukelia į rojaus salą. Be galo jausmingas, švytintis ir itin moteriškas kvapas, dėl kurio norisi susikrauti lagaminus ir išvykti atostogauti prie balto smėlio paplūdimio už tūkstančių kilometrų... 

Viršutinės natos: apelsinų žievė, ylang ylang, vandens nata

Vidurinės natos: abrikosas, prieskoniai, Taičio gardenija

Pagrindinės natos: balta mediena, vanilė, šiltas smėlis

2ml. „Noir Delit“

Laukinis, jaudinantis, seksualus ir provokuojantis aromatas skirtas tikroms šiuolaikinėms amazonėms, kurios žino ko nori ir yra nepriklausomos. Aromatas skleidžia rožinių pipirų ir tonka pupelių mistinę galią, o baltoji mediena suteikia kvapui laukinį skonį. Šis ugningas aromatas sužadina viduje laukinį žvėrį ir sukuria karingos moters paveikslą. Ji trykšta energija ir drąsa, yra stipri ir gali išreikšti save be kompromisų! Ją užuosti norisi dar ir dar... Lyg mėginant visą neaprėpiamos laisvės skonį sugerti į save.

Viršutinės natos: Rožiniai pipirai, kriaušės, balta gėlė;

Širdies natos: Apelsinų žiedai, kakava, balta mediena;

Foninės natos: Pačiulis, tonka pupelės, vanilė

2ml. „Vert Desert“:

Pikantiškas ir neįtikėtinai gurmaniškas aromatas su unikaliu charakteriu, kuris perkelia jį dėvinčią asmenybę į bekraštę dykumą, kurioje laikas sustoja.... Karštas smėlis ir deginanti naktis. Dykumų kopas apšviečia krentančių žvaigždžių šviesa. O priešingoje smėlėtų kalnų pusėje pamatome tekančios saulės ugnį. Ši nepakartojamo grožio naktis vilioja tolimųjų Rytų prieskoniais, nuspalvintais vetiverio, rožinių pipirų ir imbiero miražais, o kedras ir gintaras tiesiog užburia vaizduotę. Aromatas pasižymi tikru rytietišku charakteriu: jausmingas ir paslaptingas, garsus ir intensyvus, tuo pačiu labai gundantis.  Tai tikra palaima ir neįtikėtinos šilumos dvelksmas, skirtas neaprėpiamų horizontų mėgėjams.

Viršutinės natos:  rožiniai pipirai, bergamotė, apelsino žievelė

Vidurinės natos:  kedras, imbieras, gudobelė

Pagrindinės natos:  vetiverijos, gintaras, violetinė

99,9% NATŪRALŪS IR APLINKĄ TAUSOJANTYS KVEPALAI

Virevolte yra prekės ženklas, įkurtas Julie DESOOMER, kuriantis veganiškus kvepalus, pagamintus Prancūzijoje, netoli Graso  ir 99,9% natūralius, iš kurių 77 % gaunami iš ekologinio ūkininkavimo ir sertifikuotų Ecocert Cosmo Natural! Sudėtyje nėra dažiklių ar prieštaringų medžiagų (ftalatų, parabenų, UV filtrų, fiksuojamųjų medžiagų, endokrininę sistemą ardančių medžiagų ir kt.) yra lengvai biologiškai skaidūs.

VEGANIŠKA FORMULĖ 

Visų mūsų natūralių kvepalų formulės yra veganiškos. Neatliekame jokių bandymų su gyvūnais. Kurdami savo kvepalus nenaudojame jokių iš gyvūnų gautų žaliavų.  Mums labai svarbu plėtoti savo prekės ženklą pagarbiai gyvūnams.

Atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą

VIREVOLTE PAŽINIMO DĖŽUTĖ 4x2ml.

Parašykite savo atsiliepimą

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: