AUDINIUS IR SPALVAS TAUSOJANTI SKYSTA SKALBIMO PRIEMONĖ SKALBTI RANKOMIS, 750 ML.

  • Išparduota
6,50 €

Scala audinius ir spalvas tausojanti skysta skalbimo priemonė skalbti rankomis, 750 ml.

Skalbiklį pagal rekomenduojamas dozes pilkite į šiltą vandenį ir ištirpinkite. Merkite rūbus į vandenį ir trumpai palikite pamerktus. Švelniai patrinkite ir lengvai išgręžkite. Gausiai skalaukite. Nedžiovinkite rūbų saulėkaitoje ar ant įkaitusių paviršių.

Tinka naudoti ir skalbiant automatinėmis skalbyklėmis. DERMATOLOGIŠKAI PATIKRINTA.

DĖMESIO! Sukelia odos dirginimą. Sukelia stiprų akių dirginimą. Prireikus kreipkitės į gydytoją, turėkite pakuotę arba produkto etiketę. Saugokite nuo vaikų. Saugokite akis/veidą. Patekus į akis, skalaukite tekančiu vandeniu, jei reikia, išimkite kontaktinius lęšius ir tęskite skalavimą. Produkto talpyklą išmeskite laikydamiesi pakuotės tvarkymo taisyklių.

Sudėtyje yra: 5-chlor-2-metil-2H-izotiazol-3-ono mišinys; 2-metil-2H-izotiazol-3-onas (3:1) Gali sukelti alerginę reakciją. Apsinuodijimų kontrolės ir info biuro tel. (8-5) 2362052, 8-687 53378. Taip pat sudėtyje yra 5-15% anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, 5% nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, muilo, fosfatų.

Kiti komponentai: koncervantai (methylcloroisothiazolinonas, methylsothiazolinonas), kvapai (butylphenyl methylpropionalis, citronelolis), enzimai.

Atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą

AUDINIUS IR SPALVAS TAUSOJANTI SKYSTA SKALBIMO PRIEMONĖ SKALBTI RANKOMIS, 750 ML.

Parašykite savo atsiliepimą

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: