• Išparduota
  • Prekės ženklas
  • Talpa
    100ml.
  • Kam
    Unisex
  • Šalis
    Prancūzija
75,00 €

Šventos nuodėmės kvapas. Kerintis ir kontrastingas, lyg margaspalvis šilkas. Prabangus, kilmingas, galingas ir didingas. Išaustas iš dūminio udo, šafrano, muskuso ir  muskato. Taip kvepia rūmai, bazilika, karūnavimas, iškilmės,  katedros smilkalai. Udas - dar žinomas, kaip skystas auksas - nenustoja gundyti nosies tiems, kas seka Pasaulinio lygio aromatus. Jis skirtas didybei ir vadinamas „juoduoju auksu“. Ne tik dėl brangumo, bet ir dėl „palaimintų“ savybių. Naudojamas ir vertinamas jau tūkstančius metų, šis ingredientas tebėra vienas prabangiausių fiksatorių. Šventas, mistinis ir net stebuklingas kvapas, kad atsiremtumėte į dangų ir pasiektumėte didybę. Atverkite jo paslaptis!

Viršutinės natos: šafranas ir bergamotė

Vidurinės natos: levandos, muskato riešutas, rožiniai pipirai ir medienos natos

Pagrindinės natos: udas,  muskusas ir pačiuliai

Atsiliepimai

Vertinimas 

2022-11-26

Apie kvepalus.

Puikus kvapas ir greitas pristatymas.Galima gauti patarimą,rekomenduojamus kvepalus.Aš pirkau jau du kvepalus ir esu patenkinta.

Vertinimas 

2022-09-13

panasus i Initio Uod For Greatness

ilgai seku jus Facebooke, vis nedrisdavau nusipirkti nepauosciusi, kol viena diena galvoju reikia parasyti ir pasiklausti :) dekoju uz labai malonia, nuosirdzia konsultacija ir silta bendravima. Po konsultacijos uzsisakiau siuos kvepalus. Gavau ir likau labai maloniai nustebinta, kvapas butent toks, kokio ir tikejausi, jis labai artimas initio uod fot greatness kvepalams, kurie man labai labai patinka! laikosi ziauriai gerai, puikis kainos ir kokybes santykis. Rekomenduoju!

Vertinimas 

2022-08-16

Patiko

Nusipirkau sau, bet zmona "atkirto" :-D
Labai geras

Parašykite savo atsiliepimą

GREY OUDH

Parašykite savo atsiliepimą

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: